fbpx
Skontaktuj się z nami
Obserwuj nas

Makijaż Permanentny Brwi

Brwi tworzą architekturę Twojej twarzy. Poprzez makijaż permanentny brwi możemy wspólnie zaprojektować je w taki sposób, by uzyskać efekt niezwykle naturalny, harmonijny i spójny, będący połączeniem dobrego stylu i smaku. Dobrze podkreślone brwi nadają oczom blasku, a odpowiednio wykonany i dobrany makijaż permanentny może nawet odmłodzić o kilka lat.

Makijaż permanentny brwi, który podkreśli Twoją urodę

Nie każdą z nas „Matka Natura” obdarzyła pięknymi brwiami, często też w efekcie niewłaściwej depilacji jesteśmy właścicielkami rzadkiej lub niemal nieistniejącej linii brwi. Brwi mogą przestać rosnąć lub nie pojawić się wcale także po chorobie. Często bywa tak, że brwi są w bardzo dobrym stanie, ale ich linia jest niedopasowana do naszej twarzy lub nie podkreśla jej wystarczająco.

Makijaż permanentny brwi może poprawić te różne aspekty i dodać Twojej twarzy piękna, blasku i szlachetności. Istnieje kilka technik, które pozwalają uzyskać jak najbardziej naturalny efekt.

Jeśli makijaż permanentny brwi jest wykonywany po raz pierwszy, to najważniejszym czynnikiem jest prawidłowa ocena kształtu twarzy (twarz kwadratowa, owalna, trójkątna… itd.), a także badanie proporcji twarzy (proporcje, symetria między oczami, nosem i wiele innych), aby wykonać prawidłowy szkic wstępny brwi.

Ważna jest również kolorymetria. W zależności od typu skóry będziesz należeć do typologii ciepłej lub zimnej, a to określi kolory, które najbardziej pasują do Ciebie. W następnej kolejności zastosujemy makijaż permanentny brwi metodą piórkową, włosa, cienia, a nawet kombinację dwóch metod (hybryda), wszystko zależnie od Twojej urody i preferencji. Dobierzemy makijaż permanentny brwi do każdego typu urody, tak żeby nie był zbyt dominujący, podkreślał naturalne piękno.

Makijaż permanentny brwi Poznań

Zabieg musi dawać naturalny i dyskretny rezultat. Powinien uwydatniać cechy twarzy, podkreślając je. Skontaktuj się z naszym gabinetem, aby uzyskać więcej informacji lub umówić się na rozmowę wstępną w celu konsultacji.