fbpx
Skontaktuj się z nami
Obserwuj nas

Makijaż Permanentny Oczu

Codzienne wykonywanie precyzyjnego makijażu oka wymaga skrupulatności i poświęcenia cennego czasu, który w obecnych czasach jest na wagę złota. Dlatego jeżeli nie wyobrażasz sobie życia bez podkreślenia spojrzenia, to makijaż permanentny oczu jest rozwiązaniem idealnym dla Ciebie.

Makijaż permanentny kreski na powiekach

Makijaż permanentny oka oszczędza czas, ułatwia codzienne życie i pozwala czuć się pewnie w każdej sytuacji. Nie ważne czy znajdujesz się na siłowni, czy na spotkaniu biznesowym – w każdym momencie Twój makijaż będzie wyglądał nieskazitelnie, bez konieczności poprawiania go w ciągu dnia.

Oferta dopasowana do Twoich potrzeb

Formę makijażu permanentnego oczu wybieramy wraz z klientką na podstawie wielu czynników, takich jak: rysy twarzy, kształt oka, oczekiwania danej osoby i innych. Przed każdym zabiegiem przeprowadzany jest wywiad, który pozwoli naszym specjalistom dobrać odpowiednią metodę, dzięki której efekt będzie idealnie dopasowany do potrzeb. Możemy wykonać makijaż permanentny kreski górnej, zagęszczającej linię rzęs lub kreski dolnej. Wykonujemy również kreski górne typu eyeliner.

Makijaż permanentny oczu Poznań

Nasz gabinet to miejsce, w którym podkreślamy naturalne piękno, które drzemie w każdym z nas. Dlatego jeżeli się zastanawiasz nad wykonaniem makijażu permanentnego oczu, to skontaktuj się z nami. Chętnie porozmawiamy z Tobą i wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.