fbpx
Skontaktuj się z nami
Obserwuj nas

O mnie

Makijaż permanentny to nie tylko luksusowy zabieg, to również niesamowita wygoda w pogoni codziennego życia.

Gabinet Mikropigmentacji Binkowska Professional powstał z umiłowania piękna i wiedzy. Po wielu kursach makijażu w Polsce i zagranicą, jako certyfikowana i dyplomowana linergistka  mam za zadanie zaspokajanie Twoich wszystkich oczekiwań nie zapominając o naturalności. Moim zadaniem jest, by makijaż permanentny był wizytówką Twojej twarzy. Zawsze podążam za najnowszymi technologiami, regularnie śledzę konwencje PMU na całym świecie.

Z wykształcenia jestem doktorem, to jednak pasja jest moim zawodem. Pracę doktorską obroniłam w zakresie  grzybów leczniczych, przez kilkanaście lat  byłam związana z branżą farmaceutyczną, medyczną i dermokosmetyczną. Wciąż udoskonalam swoją technikę pracy współpracując z różnymi lekarzami, szczególnie w zakresie medycyny estetycznej stąd wiem jak  bardzo ważna jest jakość usługi, komfortowa i przede wszystkim bezpieczna i higieniczna przy zachowaniu najwyższych standardów pracy, urządzeń, pigmentów o naturalnych barwach by idealnie dopasować kolor do tonacji skóry, wszystko po to by efekt po wykonaniu usługi był trwały i jak najbardziej odpowiedni dla określonego typu urody. Moją filozofią jest zaoferowanie Tobie najbardziej naturalnego makijażu permanentnego.

Ważne jest dla mnie Twoje dobre samopoczucie, dlatego daję Ci gwarancję bezpieczeństwa oraz pewność że wszystkie używane podczas zabiegu narzędzia, które ingerują w naskórek są jednorazowe. Pigmenty najwyższej klasy posiadające aktualne atesty dermatologiczne, zgodne ze standardami EEC i FDA dotyczących zawartości metali ciężkich i zanieczyszczeń organicznych.

Podczas indywidualnych spotkań w naszym gabinecie wykonuję makijaż za pomocą różnych metod, dobranych wspólnie z Tobą, stosownie do Twojej urody i preferencji.

Zapraszam Cię do kontaktu ze mną, przed zabiegiem wszystko razem ustalimy i omówimy, wykonamy rysunek wstępny który sama zaakceptujesz. Zaufaj. Piękno jest w Tobie, pozwól nam je odnaleźć