fbpx
Skontaktuj się z nami
Obserwuj nas

Stylistka online

Twoja profesjonalna Stylistka online

Makijaż permanentny jest główną gałęzią marki Binkowska Make-up Permanent Professional. Prawidłowo wykonany sprawia, że twarz zyskuje doskonały wygląd, a my czujemy się atrakcyjnie.

Spotykając w swojej pracy mnóstwo kobiet postanowiłam wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom. 

 

Dlatego powstał projekt Stylistka online!

 

Jeśli Ty potrzebujesz wskazówek i wartości dotyczących wizerunku pomogę Ci!

Zapraszam Cię na indywidualne spotkanie online ze mną.

 

Co zyskasz?

• Pomogę Ci wyglądać pięknie i czuć się wyjątkowo. Zyskasz pewność siebie. Otrzymasz indywidualną lekcję makijażu dostosowaną do Twojej cery i urody przy zastosowaniu sprawdzonych kosmetyków.

• Udzielę Ci wskazówek dotyczących Twojej fryzury, zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających związanych ze zdrowym odżywianiem, kosmetologią czy medycyną estetyczną.

Nie musisz być idealna, by być piękna. Nie ma brzydkich kobiet, są tylko kobiety, które nie wiedzą, że są piękne. Odzyskasz wiarę w to, że możesz wyglądać znakomicie.  

  

Moda przemija, a styl pozostaje. Nie potrzebujesz do tego także dużo pieniędzy, wystarczy, że będziesz dokonywać właściwych wyborów. 

Dzięki spotkaniu online ze mną zyskasz wiedzę i umiejętności w doborze koloru, stroju, makijażu dostosowanego do pory roku, samopoczucia, sytuacji, co w efekcie da perfekcyjny i świeży wygląd.

Profesjonalny wizerunek pomaga zarówno w biznesie jak i w życiu prywatnym. Ci, którzy o tym wiedzą, mogą liczyć na moje wsparcie.

Dzięki indywidualnej konsultacji online, w cenie 200 zł będziesz potrafiła dobierać odpowiednie dla siebie fasony i stroje, które wyeksponują pozytywne cechy wyglądu jednocześnie tuszując niedoskonałości.

 

Ten projekt powstał po to, byś pokochała siebie
Piękno jest w Tobie, pozwól nam je odnaleźć. 

 

Wypełnij formularz kontaktowy lub napisz do nas na Instagramie, zapraszamy również do kontaktu teledonicznego.

Porozmawiajmy